خبرگزاری فارس: مشکلات شهرک ولیعصر(عج) مسجدسلیمان حل می‌شود

سرپرست معاونت عمرانی استانداری خوزستان گفت: در تلاشیم تا مشکلات آب، تلفن، درمانگاه و مدرسه شهرک ولیعصر(عج) مسجدسلیمان حل شود تا مردم با خیالی آسوده‌تر در آن ساکن شوند.

به گزارش پایگاه خبری  ترانه نیوز: ظهر امروز با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرکل مخابرات، معاون اجرائی علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، نماینده و جمعی از مدیران شهرستان از پروژه مسکن مهر، شهرک ولی‌عصر و مشکلات آب و فاضلاب شهرستان بازدید شد و از نزدیک مشکلات برق، آبرسانی، بهداشتی و درمانگاه در شهرک ولیعصر مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست معاونت عمرانی استاندار خوزستان در حاشیه این بازدید در مسجدسلیمان اظهار کرد: به منظور رفع مشکلات شهرک یک هزار و ۴۰۰ واحدی و مناطق آلوده به نفت امروز این پروژه مورد بررسی قرار گرفت که سال‌های متوالی این پروژه در دست اجرا بوده است که جمعا ۱۹۵ واحد آماده شده است اما به‌دلیل ناهماهنگی بین بعضی ادارات خدماتی در اجرای کارهای زیربنایی مشکلاتی به وجود آمد.

فرامند هاشمی‌زاده ادامه داد: با توجه به تصمیمات استاندار خوزستان در سفر قبلی، امروز پیرامون پیگیری تصمیمات گرفته شده آمدیم تا این تصمیمات مجددا پیگیری شود و از نزدیک مشکلات این شهرک را ببینیم تا با هماهنگی خوب بتوانیم آنها را حل کنیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه امروز با کمک همه مدیران به جمع‌بندی خوبی دست پیدا کردیم و همه کارهایی که باید دستگاه‌های اجرایی انجام دهند را مرور کردیم، در بعضی قسمت‌ها شاهد پیشرفت فیزیکی خوبی بودیم و برعکس بعضی قسمت‌ها پیشرفت خوبی را نداشته است و تلاش می‌کنیم تا پایان اسفند ماه ۱۹۵ واحد به مراحل پایانی برسد.

هاشمی‌زاده افزود: در تلاشیم تا مشکلات آب، تلفن، درمانگاه و مدرسه در این شهرک حل شود تا مردم با خیالی آسوده‌تر در آن ساکن شوند و شاهد اسکان شهروندان ساکن مناطق آلوده مسجدسلیمان در این شهرک باشیم.

هاشمی‌زاده در پایان تاکید کرد: امروز خوشبختانه جمع بندی خوبی رسیدیم و همه مشکلات این شهرک را بازدید کردیم و در تلاش هستیم تا با همکاری همه عوامل به‌زودی شاهد رفع این مشکلات در این منطقه باشیم