درخشش کودکان خوزستانی در نمایشگاه بین‌المللی نقاشی چین

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۰ ق٫ظ
درخشش کودکان خوزستانی در نمایشگاه بین‌المللی نقاشی چین  چهار عضو هنرمند مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی چین موفق به کسب یک رتبه اول، ۲ رتبه دوم و یک رتبه سوم شدند. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، به نقل از کانون خوزستان، این مسابقه با موضوع «سلامتی، دوستی و وحدت بزرگ» در سال […]

 چهار عضو هنرمند مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی چین موفق به کسب یک رتبه اول، ۲ رتبه دوم و یک رتبه سوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز، به نقل از کانون خوزستان، این مسابقه با موضوع «سلامتی، دوستی و وحدت بزرگ» در سال ۲۰۲۱ برگزار شد و از میان ۵۰۰ اثر از ۱۳ کشور، چهار کودک خوزستانی موفق به کسب چهار جایزه این رویداد بین‌المللی شدند.

بر اساس این خبر، «نهال دیده‌بان» ۹ ساله از کانون بهبهان استان خوزستان در این مسابقه موفق به کسب جایزه اول شد.

همچنین «بهار نصیریان» هفت ساله از کانون بهبهان و «آناهید آموزش» هفت ساله از اهواز هر ۲ از استان خوزستان جایزه دوم را در این مسابقه دریافت کردند.

در همین حال «مه‌تا سرکوئی» ۱۴ ساله از کانون دزفول استان خوزستان نیز در مسابقه بین‌المللی نقاشی چین موفق به کسب جایزه سوم شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران با ارسال ۱۹ اثر در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی چین ۲۰۲۱ شرکت کرد که هفت عضو هنرمند مراکز کانون موفق به کسب یک رتبه اول، ۲ رتبه دوم و چهار رتبه سوم شدند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار