مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: ۳ سال طلایی پیش‌رو ورزش خوزستان است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۶ ب٫ظ
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: ۳ سال طلایی پیش‌رو ورزش خوزستان است مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: ۳ سال طلایی پیش‌رو ورزش خوزستان است مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: سه سال آینده، سال‌های طلایی ورزش خوزستان هستند. به گزارش پایگاه خبری ترانه‌نیوز، افشین حیدری در مجمع انتخاباتی هیات گلف استان که روز یکشنبه در محل اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد، با بیان این […]

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: ۳ سال طلایی پیش‌رو ورزش خوزستان است

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: 3 سال طلایی پیش‌رو ورزش خوزستان است

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: سه سال آینده، سال‌های طلایی ورزش خوزستان هستند.

به گزارش پایگاه خبری ترانه‌نیوز، افشین حیدری در مجمع انتخاباتی هیات گلف استان که روز یکشنبه در محل اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد، با بیان این که تاریخ گلف ایران با خوزستان عجین شده است، اظهارکرد: من از رییس فدراسیون گلف می‌خواهم که از ظرفیت پیشکسوتان خوزستان در فدراسیون استفاده شود، هر چند که می‌دانم آقای سعیدی نظر مثبتی به این موضوع دارد.

وی با تبریک به رییس جدید هیات گلف خوزستان، گفت: تاکنون تغییراتی در راس هیات‌های ورزشی داشته‌ایم که باز هم ادامه خواهد داشت، چرا که همکاران ما فعالیت‌های هیات‌ها را رصد می‌کنند. علت این که می‌گوییم باید مجامع سالانه هیات ها برگزار شود هم این است که این طور نباشد که یک نفر به عنوان رییس هیات انتخاب شود و سپس چهار سال بعد او را نقد کنیم. تمام تلاش و هدف ما این است که فعالیت هیات‌ها را به روز رصد کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خاطر نشان کرد: قطار توسعه ورزش خوزستان سرعت خوبی به خود گرفته است و این سرعت خوب را مدیون مجموعه تصمیم‌گیرنده استان که در راس آن، استاندار خوزستان، نمایندگان مجلس و رئیس برنامه و بودجه استان قرار دارند، هستیم.

وی افزود: بارها گفته‌ایم که سه سال آینده خوزستان، سال‌های طلایی ورزش خوزستان هستند و دوست داریم که در این مسیر که با سرعت پیش می‌رویم، سهم گلف خوب دیده شود. چند شهرستان ما در این رشته فعال هستند که به گذشته گلف برمی‌گرد اما اکنون باید به دنبال کار جدید باشیم.

حیدری خاطر نشان کرد: از رییس جدید هیات گلف خوزستان می‌خواهم که حتما یک برنامه‌ریزی ویژه برای سه سال آینده گلف خوزستان، در بخش های مختلف از جمله زیرساخت‌ها، بانوان و آقایان داشته باشد و بر اساس برنامه حرکت کند که هم به نفع هیات و هم به سود اداره کل ورزش و جوانان خوزستان است. نگاه ما فقط به آمار نیست و اتفاقات مثبت باید ملموس باشد.

وی افزود: در گلف بخش بانوان واقعا مغفول مانده است که حتما باید برای آن برنامه‌ریزی ویژه‌ای صورت بگیرد. پیشنهاد من این است که با پیگیری‌ها رییس هیات، تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و آموزش و پرورش در راستای استعدادیابی بسته شود تا در استان خوزستان این کار جدید را آغاز کنیم. از رییس فدراسیون نیز می‌خواهم که در این زمینه به ما کمک کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: از گلف خوزستان انتظارات بسیاری داریم، زیرا هر کسی که تاریخ ورزش خوزستان را ورق می‌زند، بخشی از آن را با رشته گلف ورق می‌زند. از رییس جدید هیات انتظار داریم که از ظرفیت تمام نیروهای موجود در استان استفاده کند و این یعنی مدیریت صحیح؛ پس به این صورت نباشد که کسی کنار بماند و دیده نشود، البته اگر کسی خودش علاقه مند به کار نیست، بحث دیگر است.

وی افزود: ما به روسای هیات‌ها گفته‌ایم که با کسی تعارف نداریم و حتی در برخی مواقع مجبور به تغییر روسای هیات‌ها شده‌ایم. اگر احساس کنیم با تغییر ریاست هیات‌ها اتفاقی نمی‌افتد، زیرمجموعه آن را هم تغییر می‌دهیم.

حیدری خاطر نشان کرد: فرمانداران سراسر استان با تاکید استاندار با ورزش همراه هستند که باید از این ظرفیت استفاده کرد. امسال هنوز بحث ارزش افزوده، رنگی جدی به خود در ورزش نگرفته است. اما از سال آینده قرار است در برنامه پنج ساله ششم توسعه، فقط در بخش ارزش افزوده بیش از ۳۳۰ میلیارد تومان پول وارد ورزش شود. پس باید برای این اعتبار تفکر و برنامه داشته باشیم و باید ظرفیت هر منطقه را در نظر بگیریم تا ان شاءالله اتفاق خوبی رقم بخورد.

وی گفت: حال ورزش خوزستان رو به خوبی است، به شرط آن که همه ما پای کار باشیم و برای آن وقت بگذاریم. در بخش زیرساختی در حال اتمام پروژه‌های نیمه تمام هستیم و خبر خوشی که باید بدهم این است که با موافقت وزیر ورزش و جوانان، یکی از آرزوهای دیرینه ورزشکاران خوزستانی یعنی تکمیل سالن ورزشی ۴۵۰۰ نفری اهواز برآورده خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: آقای سلطانی‌فر اعلام کرد که تمام مبلغ تکمیل این سالن را پرداخت خواهد کرد. پیش از این قرار بود مبلغ تکمیل این سالن به صورت ۵۰ ۵۰ از سوی استان و وزارت ورزش باشد. جا دارد از وزیر ورزش بابت این اقدامش قدردانی کنم. به زودی پروژه‌های نیمه تمام بسیاری را به بهره‌برداری خواهیم رساند و اتفاقی که شاید برای اولین بار اتفاق خواهد افتاد، این است که تا پایان سال پنج استخر جدید را افتتاح خواهیم کرد و این جزو اولویت‌های اصلی ما است.

وی گفت: همچنین پیست دوچرخه‌سواری اهواز چهره زیبایی به خود گرفته است و طی روزهای آینده نیز میزبان تیم دوچرخه‌سواری هستیم. همچنین در بخش ورزش‌های سالنی در رشته دو و میدانی به دنبال این هستیم که از سال آینده، کلنگ سالن اختصاص دو و میدانی خوزستان را به زمین بزنیم. کارهای خوبی در حال صورت گرفتن است. تمام تلاش ما این است که بنیه مالی هیات‌های ورزشی را قوی کنیم و برنامه ویژه‌ای برای این بخش داریم.

حیدری در پایان عنوان کرد: امروز آقای علیجانی به عنوان رییس جدید هیات گلف خوزستان انتخاب شد و انتظارم این است که عزیزان این رشته کمی صبور باشند و رییس هیات را تنها نگذارند و او را کمک کنند. ما هم به این هیات کمک می‌کنیم تا ورزش گلف تکان بخورد.

 اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در کلوب
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار