چالش‎ها و برنامه‎های اجرایی شرکت نفت خزر بررسی شد

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۲ ب٫ظ
چالش‎ها و برنامه‎های اجرایی شرکت نفت خزر بررسی شد نشست هم اندیشی مدیران و روسای شرکت نفت خزر با هدف بررسی چالش ها، اهداف و برنامه های اجرایی این شرکت در منطقه عملیاتی خزر برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، علی اصولی مدیر عامل شرکت نفت خزر ، هدف از برگزاری این جلسات را استفاده حداکثری از خرد جمعی کارکنان، تبادل […]

نشست هم اندیشی مدیران و روسای شرکت نفت خزر با هدف بررسی چالش ها، اهداف و برنامه های اجرایی این شرکت در منطقه عملیاتی خزر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ترانه نیوز ، علی اصولی مدیر عامل شرکت نفت خزر ، هدف از برگزاری این جلسات را استفاده حداکثری از خرد جمعی کارکنان، تبادل افکار و هم اندیشی درباره اهداف کلان سازمان برشمرد و افزود: با تعبیین دقیق مسائل و چالش ها، امکان ارائه راه حل ها و تحقق اهداف پیش بینی شده میسر می شود.

وی در این نشست خطاب به مدیران و روسای شرکت نفت خزر گفت: دستاوردهای با ارزش به دست آمده در حوزه خزر را نباید هیچگاه فراموش کرد؛ چه در زمان انجام فعالیت های گروه مطالعات خزر جنوبی (SCSG) در دو دهه قبل، چه در زمان عملیات ساخت سکوی عظیم ایران امیرکبیر و شناورهای چندمنظوره و چه در زمان عملیات اکتشاف، حفاری و کشف نفت در آب های عمیق خزر؛ همه این افتخارات را مرهون تلاش و همت کارشناسان و متخصصان کشور هستیم و می توان در سایه همدلی و ایمان و خودباوری با نگاهی به آینده به افتخارات بیشتری دست یافت.

اصولی با اشاره به اهمیت نقش کارشناسان و متخصصان شرکت نفت خزر در نیل به اهداف سازمان و تحقق برنامه های عملیاتی، افزود: به رغم محدودیت ها و شرایط خاص عملیات در دریای خزر، می توان با تلاش، سخت‎کوشی و بهره گیری از دانش اندوخته شده در سازمان توسط متخصصان بخش های مختلف، به اهداف عالی دست یافت.

مدیران و روسای حاضر در این نشست به بیان چالش ها و دیدگاه های خود در خصوص اجرای برنامه های آتی پرداخته و مسائل مربوط به حوزه فعالیت خود را تشریح کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار