ثبت نام نزدیک به ۱۰۰ شرکت و مجموعه بزرگ صنعتی برای حضور در نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری

تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۶ ب٫ظ
ثبت نام نزدیک به ۱۰۰ شرکت و مجموعه بزرگ صنعتی برای حضور در نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران اعلام کرد: ثبت نام نزدیک به ۱۰۰ شرکت و مجموعه بزرگ صنعتی برای حضور در نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری   رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران از ثبت نام نزدیک به یکصد شرکت معتبر و مجموعه بزرگ صنعتی داخلی برای حضور در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت […]


روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران اعلام کرد:

ثبت نام نزدیک به ۱۰۰ شرکت و مجموعه بزرگ صنعتی برای حضور در نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری

 

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران از ثبت نام نزدیک به یکصد شرکت معتبر و مجموعه بزرگ صنعتی داخلی برای حضور در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری خبر داد.

به گزارش ترانه‌نیوز؛ مهدی معینی فر روز شنبه (۱۸ آذرماه) در این باره توضیح داد: این نمایشگاه از بیست و نهم آذرماه تا دوم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان در اهواز برگزار می شود.

وی گفت: تاکنون سه سالن سرپوشیده و محوطه باز نمایشگاه به شرکت های علاقه مند به حضور در نمایشگاه واگذار شده و بیش از ۲۰ درصد سالن چهارم نیز واگذار و کار ثبت نام  از طریق سایت نمایشگاه همچنان ادامه دارد.

معینی فر با اشاره به فرا رسیدن یکم دی ماه سی و هشتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران به فرمان امام خمینی (ره)، افزود: آیین بزرگداشت این مناسبت روزچهارشنبه (۲۹ آذرماه) همزمان با گشایش نمایشگاه پانزدهم در مجموعه فرهنگی رفاهی شماره یک شرکت برگزار خواهد شد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران به تلاش های شبانه روزی مهارگران صنعت نفت برای کنترل فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید اشاره و اظهار کرد: انتظار می رود با مهار و ایمن سازی این چاه که کار تخصصی پیچیده با مهندسی خاص در صنعت نفت است، آیین سالروز تاسیس شرکت و برپایی نمایشگاه با ویژگی متفاوتی برگزار گردد.

وی گفت: به طور قطع فضای نمایشگاه فرصت مناسبی خواهد بود که شرکت کنندگان بخصوص سازندگان، صنعتگران، شرکت های دانش بنیان، مجموعه های پژوهشی و تحقیقاتی با ابعاد تخصصی صنعت حفاری بیش از پیش آشنا و درباره نیازهای این صنعت راهبردی به ویژه در موضوع تجهیزات مختص کنترل فوران چاه های نفت و گاز با مدیران و کارشناسان نفتی خاصه شرکت ملی حفاری ایران  رایزنی و هم افزایی نمایند.

معینی فر افزود: به طور یقین با توفیق در مهار و کنترل این چاه که در نوع خود از نظر فشار و دما در کشور کم نظیر است، یکی از پنل های تخصصی به بحث در زمینه این گونه حوادث در صنعت نفت جهان و از جمله کشورمان اختصاص خواهد یافت.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران رونمایی چند تجهیز اساسی در صنعت حفاری، کارگاه های تخصصی در موضوع ساخت، بازدید از دکل های حفاری، مصاحبه مدیران و متخصصان صنعت حفاری، مدیران و نمایندگان شرکت های حاضر در نمایشگاه و دست اندرکاران انجمن های سازندگان قطعات و تجهیزات صنعت نفت و حفاری با رسانه ها و انعقاد چند قرارداد و تفاهمنامه های همکاری را از شمار سرفصل های نمایشگاه امسال برشمرد.

DOURAN Portal V4.0.4.0

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار