دعوت از جامعه ورزش و جوانان خوزستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۲ ق٫ظ
دعوت از جامعه ورزش و جوانان خوزستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت از جامعه ورزش و جوانان خوزستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان طی پیامی از جامعه ورزش و جوانان استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، افشین حیدری در آستانه سالگرد سی و نهمین پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از […]

دعوت از جامعه ورزش و جوانان خوزستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت از جامعه ورزش و جوانان خوزستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان طی پیامی از جامعه ورزش و جوانان استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، افشین حیدری در آستانه سالگرد سی و نهمین پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از جامعه ورزش و جوانان خوزستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد. در متن این پیام آمده است:

“یوم‌الله ۲۲ بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام خمینی(ره)، بیعت مجدد با امام خامنه ای،رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌اند.

ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی بار دیگر در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن نمایش اتحاد ملی و انسجام اسلامی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیده و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

جامعه ورزش و جوانان استان خوزستان نیز اعم از کارکنان، ورزشکاران، پیشکسوتان، داوران، مربیان و نیز جوانان مؤمن و انقلابی شامل تشکّل ها و اعضای سازمان های مردم نهاد که برای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود،همگام با دیگر آحاد مردم خداجوی استان با حضور گسترده و یکپارچه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر در نمایش عزم و اقتدار ایران اسلامی خالق صحنه‌های ایستادگی و دلدادگی مردم به اسلام و انقلاب و حمایت از ولایت مطلقه فقیه خواهند بود
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار